Xingtai Kelipu Technology Development Limited Company

Międzynarodowa jakość, udział globalny

Strona główna
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Xingtai Kelipu Technology Development Limited Company

Orzecznictwo
dobra jakość Jajko Drukarka Jet na sprzedaż
dobra jakość Jajko Drukarka Jet na sprzedaż
Opinie klientów
Dzięki za Kelipu, z powodu idealnego rozwiązania mojego problemu. Kocham firmę i technika.

—— Józefie

Mamy długą współpracę, wierzę w nich i przynoszą nam korzyści. Dzięki

—— Donald

Im Online Czat teraz

Xingtai Kelipu Technology Development Limited Company

1 2 3 4
Xingtai Kelipu Technology Development Limited Company Xingtai Kelipu Technology Development Limited Company Xingtai Kelipu Technology Development Limited Company Xingtai Kelipu Technology Development Limited Company
Company Overview B C Major Technician

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Firma Handlowa
Sprzedawca
Inny
Rynek Główny : Ameryka Południowa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Na calym swiecie
marki : Kelipu
pc Export : 80% - 90%
Xingtai Kelipu Technology Development Limited Company to przedsiębiorstwo przemysłowe połączone z badaniami technologicznymi i rozwojem, produkcją i sprzedażą. Od momentu rozpoczęcia działalności firma zajmowała się badaniami nad precyzyjnym pomostem do drukarek atramentowych i technologią drukowania, koncentrując się w szczególności na obszarze powierzchni drukarki atramentowej do jaj. Teraz produkujemy wiele rodzajów jajek atramentowych dla klientów.

Siedziba firmy znajduje się w Narodowym Uniwersyteckim Parku Naukowo-Technologicznym Xingtai Hi-tech Development Zone w prowincji Hebei w Chinach.

Firma jest wcześniejszym krajowym przedsiębiorstwem, które formułuje i wypełnia zapisy standardów produkcyjnych drukarek atramentowych. Produkty są sprawdzane i certyfikowane przez Biuro Nadzoru Technicznego.

Nasze produkty zostały uznane i zaufane przez większość użytkowników i mogą zaspokoić rosnące potrzeby gospodarcze i społeczne. Serdecznie witamy przyjaciół biznesowych ze wszystkich środowisk, aby nawiązać przyjazne i oparte na współpracy kontakty biznesowe i osiągnąć cel, w którym wygrywają.

Nasze zaufanie wynika z prawdziwej siły i wierzymy, że technologia tworzy blask. Kelipu, z biegiem lat, w ramach doskonałego systemu gwarancji jakości produktów, zarządzania naukowego i standaryzowanego, zaawansowanej technologii produkcji, szczerze dla prestiżu, wysokiej jakości produktów, zdobył zaufanie krajowych i zagranicznych kupców i skierował się na rynek międzynarodowy aktywnie rozwijając wszelkiego rodzaju specjalnej maszyny drukarskiej. Globalne źródło głównych komponentów zapewnia synchronizację wydajności produktów i świata, a teraz utrzymuje nową listę produktów co sześć miesięcy, co stanowi dobry trend rozwojowy polegający na podwojeniu rocznej wydajności.

Drukarka atramentowa Kelipu do jaj została wyeksportowana do wielu krajów lub regionów i została dobrze przyjęta przez użytkowników.

Kelipu ma szczerą nadzieję na nawiązanie współpracy z większą liczbą klientów w kraju i za granicą. Zapraszamy do odwiedzenia firmy Xingtai Kelipu Technology Development Limited!

Szczegóły kontaktu
Xingtai Kelipu Technology Development Limited Company

Osoba kontaktowa: Mr. Shilin Feng

Tel: 86-319-5919090

Faks: 86-319-5919090

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)